Фильтри товарів
Виробник
Тип товару
Характеристика товару
Колір
Наявність
Діапазон цін

грн  –  грн

  • 35грн
  • 2959грн

Антифриз, концентрат антифризу

Тут представлений каталог антифризів із зручними фільтрами для підбору за кольором, класу G, бренду, вартості. На цій сторінці можна купити антифриз, або купити концентрат антифризу. За вигідною ціною і з доставкою по Києву і всій Україні (Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківск, Рівне, Луцьк, Чернигів, Черкаси, Житомир та інші міста України). Ми стараємось тримати в наявності тільки якісні антифризи від таких відомих брендів як HEPU, Febi, SWAG, Meyle. 

Майже всі антифризи і концентрати антифризу на 95% складаються з етиленгліколю (або з пропіленгліколю), а решта 5% - це присадки, які формують допуск антифризу, або так званий клас антифризу по G. Також, в антифризах є барвник. Саме якість цих 5-відсоткових присадок і впливає на підсумкову якість антифризу. Саме тому ми тримаємо в асортименті тільки відомі бренди, які використовують автозаводи-виробники на конвеєрі. 

Колір антифризу. Антифриз, сам по собі, безкольоровий. Виробники додають в охолоджуючу рідину барвник для покращення видимості в розширювальному бачку, а також, щоб автомобіліст міг відрізнити за кольором різні типи антифризу згідно з класифікатором "G" (клас антифризу). Наприклад, для G12 прийнято, що він червоного кольору, а антифриз G11 - синій.

Однак, деякі виробники не дуже добросовісні, і не соромляться фарбувати антифриз G11 в червоний, тим самим заплутуючи покупця. Плутанину в кольорах можна зустріти і в оригінальних антифризах. Наприклад, G12 у Honda поставляється в зеленому кольорі, а G11 від Renault має жовтий колір, але - зелену кришку. І його прийнято називати зеленим. Хоча типовий. Відповідно, обирати для Honda антифриз за кольором буде некоректно, - зелені рідини зазвичай мають клас G11, а не G12. Ще про кольори: найбільш популярні - червоні антифризи. Також бувають синій, зелений, жовтий, фіолетовий, жовто-зелений антифризи, і деякі відтінки перечислених кольорів.

Склад антифризу. Антифриз складається з води, спирту, пакета присадок і барвника. Все це, в тій чи іншій концентрації, формує клас антифризу, відповідно до конкретних допускам двигунів і систем охолодження автомобіля. Типовий склад концентрату антифризу виглядає наступним чином: 90% - етиленгліколь; 5-7% - присадки; 3-5% - вода; барвник антифризу.

Багато антифризів продаються у вигляді концентрату, який необхідно змішувати з дистильованою водою. Також, у продажу можна зустріти і готовий антифриз, який відразу заливається в систему охолодження. Різниця - відсоткове співвідношення дистильованої води. Саме тому прийнято вважати, що концентрат купувати вигідніше, ніж готовий антифриз.

Зверніть увагу на склад. Практично всі антифризи складаються на 90% з етиленгліколю, і на 3-5% - з дистильованої води. Решта - присадки. Саме тому важливо обирати антифриз, в якості присадки якого можна бути впевненим на 100%. Як правило, це німецькі (HEPU, Febi, SWAG, Meyle) охолоджуючі рідини, які використовуються з заводу на багатьох автомобілях. У них дотримані всі допуски і вони нешкідливі для системи охолодження і радіаторів.

Етиленгліколь - це двоатомний спирт масляної консистенції, який закипає при температурі понад 200°C, і замерзає при температурі -12.3°C. Смертельна доза становить 200-300 грамів. 

Клас антифризу по G. Класифікація "G" з'явилася не відразу. Даний класифікатор - це набір допусків різних виробників. Більшість з них вже застаріли, але з'являються і нові стандарти (наприклад, G13 - стандарт 2012 року, не містить етиленгліколь, а зроблений на основі екологічно чистих матеріалів). Щоб не плутати покупця, виробники антифризів вирішили не називати антифризи за допомогою класифікаторів виду ГОСТ 28084-89 (Росія, СРСР), BS 6580:1992 (Великобританія), SAE J1034 (США), ASTM D3306 (США), ONORM V5123 (Австрія) , AFNOR NF R15-601 (Франція), CUNA NC956 16 (Італія), JIS K2234 (Японія) ... Замість цих складних кодів різних країн, які часто означають одне і те ж, в назвах антифризів зараз просто є "G", цифра і, іноді, додатковий показник (+, ++), а також позначення кольору.

Чому і як з'явилася "G" класифікація антифризу? Так склалося, що в світі прижилася класифікація систем охолодження по документації VW, коли всі антифризи позначені літерою "G" з цифрою біля неї. Це коротка і зрозуміла назва, а головне - вона є зрозумілою для покупця. Боятися, що у VW не був передбачений якийсь антифриз, не варто. Світове автомобільне співтовариство прирівняло стандарти до цієї системи назв. Наприклад, BS6580:1992 (British Standart) дорівнює VW G11, а в сучасному світі - просто G11. Так вийшло, тому що класифікація VW виявилася найбільш зручною, зрозумілою і простою для сприйняття.

Детальніше про те, як обрати антифриз, можна прочитати в нашій статті.