Інформація щодо виробника HEPU

HEPU (Хепу) - німецький виробник автохімії, серед якої найбільш популярні оригінальні охолоджуючі рідини. Найпоширеніша - G12 і G12+ червоного і фіолетового кольору відповідно. Але, також є і стандартні - жовта і синя. Ще в асортименті HEPU є рідини ГУР, омивач і оригінальні запчастини. Багато рідини і запчастини HEPU використовуються в якості оригінальних такими автовиробниками як Opel, VAG (VW, Audi, Skoda, SEAT) та багатьма іншими.

Посилання на сайт компанії: https://www.hepu.de/en/

Найбільш популярні товари HEPU - концентрат антифризу, який заливається в різні двигуни, прямо з заводу, і за правом вважається однією з кращих охолоджуючих рідин в світі. Однак HEPU також виробляє і інші рідини - омивача, ГУР. А також запчастини - водяні насоси, зубчасті ремені, комплекти ГРМ. Також HEPU відомий деталями підвіски IPD - компанії, яка є окремим підрозділом.

На нашому сайті Ви можете:

В Україні також саме автохімія HEPU вважається популярною - перш за все, за рахунок якості та дотримання допусків. Антифриз представлений в п'яти варіантах: червоний, синій, зелений, жовтий і фіолетовий. Всі антифризи чітко відповідають класифікації по G, будь то G12, G11, G13 або модифікації, наприклад, G12 plus. Лінійка же товарів MAXXUS представлена гідравлічними рідинами і оливами. Також, популярністю користується зимовий концентрат омивача HEPU.

У нашому інтернет магазині - тільки оригінальна продукція HEPU. Купуючи у нас, Ви захищаєте себе від контрафакту і підробок. Весь товар - від офіційного імпортера HEPU в Україні.