Антифриз: підбір по автомобілю

09.04.2021
Администратор Главный
Антифриз підбір за авто

Нерідко при покупці б/у автомобіля, (хоча, і нового теж), власник не знає, який в ньому повинен бути антифриз. На СТО і авторинках завжди радять щось в стилі "Та бери червоний G12 - не помилишся". Помилишся! Дуже важливо знати, який саме антифриз відповідає вимогам двигуна Вашого авто, і його системи охолодження.


Ціна помилки може буть занадто високою. В цій статті ми розглянемо, як підібрати антифриз за маркою та моделлю авто.

Сервісна книжка, брошура автомобіля, література про авто

Логічно, що в сервісній книжці будуть позначки про заміну охолоджуючої рідини, якщо автомобіль проходив ТО на офіційному автосервісі. Там же, скоріш за все, буде вказано, яку саме охолоджуючу рідину заливали при заміні. Але не факт.

Інформація буде точнішою в брошурі автомобіля або спеціальних книгах по марці автомобіля, які можна купити або знайти в інтернеті, наприклад, за запитом “Audi A7 3.0 book pdf”. Така брошура далеко не завжди є до нових автомобілів, та й книгу знайти в продажу, або скачати, теж не завжди вийде. Тому, нерідко люди звертаються за допомогою в автомобільні спільноти.

Автоклуби, спільноти, форуми

Нерідко інформацію про те, який саме антифриз потрібен мотору Вашого авто, можна знайти на багатьох автофорумах, спільнотах в Viber, Telegram, DRIVE2.RU. Однак, найчастіше там можуть запропонувати щось типу "можна і звичайний ТОСОЛ лити, нормально буде, я так сто разів робив" і докопатися до істини - який потрібен антифриз в Ваше авто - не завжди буває легко.

Зате, і в спільнотах / на форумах, і в книгах / брошурах, частіше за все, можна з найбільшою точністю зрозуміти, скільки літрів антифризу потрібно для заміни. А це, погодьтесь, дуже корисна інформація.

Підбір антифризу за авто: точний підбір за маркою та моделлю автомобіля

здавалося б, каталоги підбору антифризу - прерогатива СТО та фірмових сервісів. Але ні - все це зараз доступно в онлайн, і в два-три кліки можна достатньо швидко і точно виконати підбір антифризу за авто. Выглядає це приблизно таким чином:

Все, що Вам треба: знати марку, модель, рік випуску і двигун Вашого автомобіля. Каталоги підбору все зроблять за Вас. І, в деяких випадках, навіть повідомлять кількість необхідної рідини для заміни. Ми рекомендуємо користуватися оригінальними каталогами підбору HEPU і Bilstein Group (Febi, SWAG). Всі антифризи цих виробників є у нас на сайті.


Для Вашої зручності, нижче ми залишимо посилання на каталоги підбору антифризів за маркою та моделлю авто: