Правила повернення товарів

Перш за все, хочеться сказати, що за весь час, у нас не було жодного повернення або обміну товарів. Це похвально і приємно. Проте, ми дуже лояльні до покупців і ми розширили рамки статті 9 "Закону про захист прав споживачів". Якщо в ньому зазначено, що повернення або обмін товару можливий протягом 14 днів, то в нашому інтернет магазині обмін і повернення товару можливий в протягом 30 днів без вказування причини. Так, ми не задаємо зайвих запитань.

Повернення товарів в нашому інтернет магазині:

 • Можливий протягом 30 днів з моменту покупки;
 • Для повернення не обов'язково мати при собі чек, нам достатньо Вашого мобільного, який є в базі замовлень;
 • Можливий при дотриманні правил повернення товарів;
 • Ми не задаємо зайвих питань.

Правила возврату та обміну

В цілому положення щодо приймання у нас такі ж, як і у будь-якого іншого інтернет-магазину. Проте, якщо щось пішло не так, ситуацію завжди можна врегулювати з менеджером.

Важливі моменти:

 • Товар повинен зберегти товарний вигляд;
 • Питання доплати при обміні товару на інший (якщо доплата потрібна, з тієї чи іншої сторони) узгоджуються в приватному порядку з менеджером;
 • Упаковка товару не повинна бути розкрита, що особливо важливо для автохімії;
 • Взаєморозрахунки з пересилання товару при обміні узгоджуються в приватному порядку з менеджером;
 • У разі повернення товару, ми компенсуємо Вам пересилку товару від відділення Нової Пошти.

Повернення коштів

У разі, якщо правила повернення дотримані, ми обов'язково повернемо Вам вартість замовлення (включаючи пересилку його назад) одним з перерахованих способів:

 • Оплатою накладеного платежу Нової Пошти після перевірки товарного вигляду замовлення;
 • Поверненням грошей на банківську картку в разі, якщо Ви робили передоплату на банківську картку;
 • Поверненням грошей на банківську картку в разі, якщо Ви робили оплату товару на сайті за допомогою платіжної системи LiqPay.

Повернення і обмін товару для Херсону

Ви можете привезти товар в наш офіс в Херсоні (узгодження часу прибуття з менеджером обов'язково) за адресою магазину: м Херсон, Новомиколаївське шосе 9а. Також Ви можете повернути товар за допомогою Нової Пошти, зробивши відправку відділення-відділення за погодженням з нашим менеджером. В даному випадку ми компенсуємо Вам і вартість товару, і пересилку Новою Поштою. У разі обміну товару, взаєморозрахунки по доплаті за товар (з тієї чи іншої сторони), а також оплата пересилки товару обговорюється в приватному порядку з менеджером.

Повернення і обмін товару для міст України

Ви можете повернути товар за допомогою Нової Пошти, зробивши відправку відділення-відділення за погодженням з нашим менеджером. Ми відшкодуємо Вам і вартість товару, і пересилку Новою Поштою. У разі обміну товару, взаєморозрахунки по доплаті за товар (з тієї чи іншої сторони), а також оплата пересилки товару обговорюється в приватному порядку з менеджером.

Ми на стороні клієнта

У разі, якщо обмін товару відбувається з вини магазину (наприклад, ми переплутали товар або відправили замовлення не повністю), ми завжди на стороні клієнта. Вам не варто хвилюватися і Ви можете бути впевнені в тому, що ми за свій рахунок поміняємо товар на потрібний Вам, або відправимо за свій рахунок відсутні до замовлення товари.