Як відрізнити оригінальну упаковку HEPU від підробки

01.04.2021
Администратор Главный
HEPU як відрізнити підробку

Нам постійно телефонують і надсилають листи з приводу контрафактної продукції і підробок. Іноді нам навіть здається, що крім доларів і антифризу HEPU, в цьому світі нічого не підробляють. Основне питання таких покупців стосується упаковки продукції. Ми також звернули увагу на те, що в кожній партії, упаковка, кришки банок, можуть відрізнятися один від одного. Тому ми надіслали запит в Німеччину, на завод HEPU. І отримали офіційну відповідь.


Також, Ви можете ознайомитися з офіційною відповіддю заводу HEPU у форматі PDF за посиланням. Але, ризик купити підробку є все одно. Тому, ми рекомендуємо купувати HEPU тільки в нашому офіційному інтернет магазині. Ми працюємо від офіційного імпортера, і факт продажу підробки у нас повністю виключений.

Іноді наші покупці все одно не вірять, що купили оригінал. Одна з останніх смішних історій: покупець відмовився від посилки, тому що шкала на упаковці (мірні ділення літражу) не відповідала, на його думку, кількості рідини всередині. Деформацію при відправці і температуру за бортом, покупець, звичайно, не враховував. Як і закони фізики, які він в школі не вчив.